I Konferencja Acta Angiologica - Angiologia w przypadkach

Strona główna
Video wykłady

Główny sponsor:

sponsor

Sponsorzy:

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor

sponsor sponsor

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I Konferencji Czasopisma "Acta Angiologica" zatytułowanej "Angiologia w przypadkach", organizowanej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Konferencja odbędzie się 30 stycznia 2010 roku w Sopocie. Niezmiernie miło będzie gościć Państwa w tym pięknym i tętniącym życiem mieście.
Choroby układu naczyniowego to grupa schorzeń, które najczęściej leczone są przez chirurgów naczyniowych i angiologów. Jednak ze względu na szerokie rozpowszechnienie tej tematyki, zagadnienia naczyniowe leżą także w polu zainteresowania lekarzy takich specjalności jak kardiologia, diabetologia, radiologia, nefrologia, choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna i innych.
Mam nadzieję, że dobór tematów i zaproszenie znanych wykładowców, autorytetów w dziedzinie angiologii sprawi, że udział w naszej Konferencji będzie dla Państwa ciekawym doświadczeniem, a różnorodność tematów poruszanych w trakcie spotkania przyczyni się do wymiany poglądów i wzbogacenia wiedzy niezbędnej w codziennej praktyce klinicznej, a także przyczyni się do dalszej popularyzacji czasopisma "Acta Angiologica".
Licząc na Państwa udział w Konferencji, pozostaję z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. med. Arkadiusz Jawień
Redaktor Naczelny "Acta Angiologica"


© 2009 Via Medica. Wszystkie prawa zastrzeżone